24 березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом!

24 Березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом!

З метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом та інформування дітей та їх батьків про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби у навчальному закладі з 24.02.2017 по 24.03.2017 року проводився «Місячник боротьби з туберкульозом».

Головна мета місячника полягає в тому, щоб змінити на ліпше ставлення до власного здоров'я громадян України, адже з кожним роком рівень захворюваності дітей нашої держави дедалі зростає. Щоб дитина могла піклуватися про своє здоров'я і здоров'я інших, необхідно виробити у неї свідоме ставлення до життя, усвідомлення пріоритету здоров'я, формувати у дітей валеологічний світогляд і мотивацію до здорового способу життя.

В рамках проведення місячника боротьби з туберкульозом з 24.02.2017 - 24.03.2013 року в ДНЗ, у співпраці із закладами та установами охорони здоров’я, проведено широку інформаційну кампанію з питань профілактики туберкульозу.